SME

Diskusné fórum

Vitajte na diskusnom fóre Krížovkárskeho raja. Vo svojich príspevkoch sa prosím vyvarujte komerčným informáciám a vulgárnym či hanlivým výrazom. Príspevky, ktoré neodpovedajú vyššie uvedeným podmienkam, môžu byť vymazané.

Prečo sa to vymazáva?
Neviem z akého dôvodu je toto diskusné fórum, keď sa maže. Niekomu sa asi veľmi nepáči antireklama na nekvalitné krížovky. Čo už, aj toto je Slovensko. Jedno ma veľmi teší, že kritika asi padla na úrodnú pôdu. Nech si vlastník a administrátor tejto stránky pokojne diskutujte sám so sebou (asi ho uspokojí chváliť svoje krížovky a kritiku vymazávať), nemám záujem sa zapájať do takejto diskusie, keď sa tu nenecháva. Pochybujem, že vaše krížovky bude niekto chváliť. Neporušil som žiadne pravidlá diskusného fóra, žiadne vulgarizmy ani reklamu som nepísal, len kritiku. Tak potom prečo sa to vymazalo?
Mirec pred 9 rokmi 0 Odpovedať

Re:Prečo sa to vymazáva?
Lebo nemáš gule aby si písal pod svojím prihlasovacím menom a liečiš si tu komplexy zo svojho neúspechu
Roman pred 9 rokmi 1 Odpovedať

Re:Re:Prečo sa to vymazáva?
fiha, prvykrat som tu, a vidim, ze tu je zaujimava diskusia, len nechapem, preco tu je na stranke toto: Do fóra môžete prispievať aj anonymne, avšak ako registrovaný užívateľ máte možnosť klikať na tlačítka To se mi páči a To sa mi nepáči,... ved kazdy sa moze do diskusie zapojit, nielen autori krizoviek,ci nie? mam rada krizovky, ale musia byt kvalitne, a urcite si necham poradit aj od autorov krizoviek, ked nemozem nejaku krizovku vylustit
Andrea pred 9 rokmi 0 Odpovedať

Re:Prečo sa to vymazáva?
Budem rád keď už sa pán Miloslav nebude zapájať do tohto diskusného fóra. Web je pre lúštiteľov a nie pre neúspešných autorov krížoviek.
Roman pred 9 rokmi 1 Odpovedať

Privítanie
Zdravím všetkých priaznivcov krížoviek, osemsmeroviek, sudoku a všetkého čo sa týka lúštenia. Bol by som rád, keby ste svoje postrehy a pripomienky písali na diskusné fórum, aby sme mohli naše služby stále zlepšovať.
Roman pred 9 rokmi 0 Odpovedať

« 1 3 6 7 8 9 10

Novinka

Nové vydania na Január 2022

Viac nformácií

Slovník


Podľa písmen

Vadia Vám reklamy? Staňte sa Členom krížovkárskeho klubu.

Forum

Rady, návody, diskusie ... o krížovkách

Vstúpiť

Krížovkársky klub

Bez reklám
5000 krížoviek
1500 sudoku
10 nových každý deň

3.60 €/rok

Objednať

Online hry

zverinec

Hrať
Počet návštevníkov: 35 260 836
11969 dnes (64 online)
Počet registrovaných užívateľov: 20 268